شنبه ,۵ فروردین ۱۴۰۲

برچسب آرشیوها: ملاقات فرزند

پرسش و پاسخ

⁉️آیا پدربزرگ یا جدپدری می تواند دادخواست ملاقات با فرزند بدهد ؟ ⁉️آیا مادر زوجه در فرض وفات دخترش می تواند دادخواست استرداد جهیزیه و مهریه را دهد ؟ ✅پاسخ : ۱⃣_بله، طبق ماده ۲۹ قانون حمایت خانواده دادگاه باید با توجه به وابستگی عاطفی و مصلحت طفل، ترتیب، زمان …

مطالعه بیشتر »